Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn

ex. NH Hamburg Horn
Hamburg, Tyskland View on map
7.5 God Basert på 1276 anmeldelser
Fra US$ 109 US$ 98 per natt
Lagre 10%
Innsjekking
25 sep 2026
Utsjekking
26 sep 2026
Gjester
2 gjester

Voksne:

2

Barn:

0
  • Gratis avbestilling
    i mange rom
  • Ingen bestillingsgebyrer
    Betal på hotellet
  • Trygg bestilling
    Dataene dine er trygge
  • Beste prisgaranti
    Har du funnet en bedre pris?

Hvorfor gjestene velger Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn

  • Racerbaneutsikt
    Grande Sale
  • Tesoro-restaurant
    Tysk & spansk
  • Dampsauna
    15-23 daglig
  • Døgnåpent treningsrom
    3 apparater
  • Selvbetjent butikk
    Døgnet rundt
  • Sykkelutleie
    Ved resepsjonen

Oversikt

Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn en perfekt beliggenhet i nærheten av hovedvei, og Hamburger Renn-Club, som tilbyr treningstimer og spa terapi. Det tilbyr også pålitelig service sammen med et sikringsskap og en restaurant.

Det er 6 km fra International Maritime Museum mens Miniatur-Wunderland ligger 7 km unna. Hotellet ligger 600 meter fra Horner Rennbahn undergrunnsstasjon t-banestasjonen. Du kan komme deg til CHOCOVERSUM by HACHEZ på få minutter med bil. Det er en 20-minutters kjøretur fra Hamburg flyplassen til dette innkvarteringsstedet.

Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn tilbyr 174 rom med utsikt over hagen. Det er også et personlig sikringsskap, et skrivebord og et sitteområde. Rommene inkluderer et privat baderom.

Innkvarteringsstedet tilbyr en vegetarisk frokost daglig. Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn inkluderer en a la carte-restaurant med en internasjonal meny. Gastronomiske alternativer inkluderer en lounge-bar. Gjestene kan spise på NH Hamburg Horn lt som er 150 meter fra overnattingsstedet.

  • Innsjekking
    fra 15:00 til 23:59
  • Utsjekking
    til 11:00
  • Hotell etter klasse
    4 stjerner
Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn
Våre tips

Er Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn noe for deg?

Perfekt hvis du
  • vil bo rett ved travbanen - hotellet ligger vegg i vegg med Horner Rennbahn.
  • ønsker enkel tilgang til kollektivtransport - undergrunnsstasjonen Horner Rennbahn ligger 700 meter unna.
  • reiser med bil og trenger parkering mot et daglig tillegg.
Kanskje ikke for deg hvis du
  • forventer gratis parkering - parkering på stedet koster et daglig tillegg.
Dette vil du elske:
  • utsikten mot travbanen fra rommene som vender mot banen

Fasiliteter på Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn

Generell
  • Røyking på stedet er forbudt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Bankboks
  • Døgnåpen resepsjon
  • Tillatt med kjæledyr
  • Rom/Fasiliteter for funksjonshemmede
  • Rullestoltilgjengelighet
  • Bagasjeoppbevaring
  • Garderobe
  • Heis
  • Ladestasjon for elbil
  • Handikaptoalett
  • Baderom for funksjonshemmede
  • Nøkkelkorttilgang
Spisning
  • Vannkoker
  • Restaurant
  • Bar/Salongområde
Fritid & Sport
  • Solterrasse
  • Spa-salong
  • Badstue
  • Damprom
  • Treningssenter
Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn Gjestetjenester
  • Romservice
  • Rengjøring
  • Vaskeri
  • Møte-/selskapslokale
  • Faks/Kopimaskin
Romfasiliteter
  • Oppvarming
  • Minibar
  • Sitteområde
  • Terrasse
  • Flatskjerm tv
  • AM/FM-vekkerklokke
  • Gulvteppe

Betingelser

Plaza Inn Hamburg Horner Rennbahn bruker disse vilkårene for alle bestillinger.
Check-in / Check-out
Innsjekking
fra 15:00 til 23:59
Utsjekking
til 11:00
Viktig informasjon
  • Barn og ekstra senger
  • Vi tilbyr ikke barnesenger i rommet.

Takk for din tilbakemelding

Takk for påmelding

Lukk
Innsjekking
25 sep 2026
Utsjekking
26 sep 2026
Gjester
2 gjester

Voksne:

2

Barn:

0
Velg datoene
for å se tilbudene